1.jpg

 

Boray Emlak kurulduğu 1995 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir. Boray Emlak şu an itibarı ile Lefkoşa ve Girne’de iki ayrı ofisi ve yirmiyi aşkın yerli ve yabancı personeli ile müşteri odaklı pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz “güven ve kalite” anlayışı ile başladığı hizmet stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir.

Boray Emlak, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Boray Emlak, 2007 yılında yürürlüğe giren 38/2007 sayılı Emlakçıların kayıt ve işlemleri yasası altında, KKTC içişleri bakanlığının verdiği 137 numaralı Emlakçı lisansının sahibidir.

Hizmetlerimiz

Uzun & kısa vadeli kiralama Yukarıdakilere ek olarak: Kiralama öncesi Mülkün temizlenmesi (Ek ücret) Depozitoyu tutma ve kiralama makbuzları Mülke geliş ve gidişlerde buluşup karşılama Mülkün yönlendirilmesi Tam envanter Anahtar teslimi Kiralama sonrası Mülk kontrolü ve gerekliyse temizlenmesi (ek ücret) Tam envanter Depozitonun tutulması ve geri ödenmesi Hasar tutma Ev sahibinin ödenmesi/ kapatılmış hesap Web sitesinde listelenmiş mülkStandard ücret £50 ve ek olarak kiralama gelirinin yüzde 15’i.
Her hafta mülkün ziyaret edilmesi Mülkün havalandırılması için pencerelerin açılması. Klima ve teçhizat kontrolü Su tesisatı kontrolü Elektrik kontrolü Rüzgar sonrası mülkün acilen kontrolü Tamiratın gerekli olduğu durumlarda tamir edecek tarafın organize edilmesi Kullanım faturalarının ödenmesi: havuz, su, elektrik, TV vb. Mülkün anahtarına sahip çıkılması Aylık olarak ev sahibine yollanmak üzere hazırlanan muhasebe dökümü ve mülke yönelik rapor £35 standart ücret
Kuzey Kıbrıs’ta hayalinizdeki evi satın aldıktan sonra, tatil eviniz, kiralık veya gelecek için yatırım amaçlı olmasına bakılmaksızın, mülkünüzün satın aldığınız günkü standartlarda korunması kaçınılmazdır. Sizin yokluğunuzda mülkünüzün gerektirdiği bakımı yerine getirmesi için bir mülk yönetim şirketiyle anlaşmak durumundasınız ki biz bu noktada size yardımcı olabiliyoruz. Kuzey Kıbrıs’ta uzun zamandır kurulmuş olan müteahhitlik ve emlak acentelerinden biri olarak en iyi bildiğimiz yurtdışından mülk satın alan müşterilerimizin mülkün sürekli şekilde gerektirdiği bakım konusunda çektikleri zorluklardır. Amacımız sizlere mevcut en geniş mülk yönetim paketini sağlamaktır ve mülk konusundaki deneyimimizle sizlere paralel olmayan hizmetleri de sunabileceğimizi de düşünüyoruz.

İlkelerimiz

Müşterilerimiz velinimetimizdir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini artırmak, Boray Emlak’in devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Boray Emlak, müşterilerine en üst seviyede hizmet verebilmek amacı doğrultusunda, insan kaynağına yani personelimize daha verimli, etkin ve en üst seviyede profesyonellikle çalışabilmeleri için düzenli eğitimler almalarını hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda personelimiz aşağıda belirtilen eğitim programlarını başarı ile tamamlamıştır;

  • “Emlak Satış Becerileri”
  • “Profesyonel Satış Teknikleri”
  • “Müşteri Odaklı Satış Teknikleri”
  • “Etkin Pazarlama ve Promosyon Stratejileri”
  • “Etkili Satış Becerileri”
  • “İşletme Yönetimi”
  • “Bilgisayar ve Sekreterlik”
  • “Liderlik”
  • “Motivasyon”

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir

Kalitede ve hizmette en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanda öncülüğü üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir. Bu doğrultuda yıllık olarak yapmakta olduğumuz anket çalışmaları bize kendimizi daha ileriye taşıma imkanı sağlamanın yanı sıra, piyasanın da nabzını detaylı bir şekilde ölçme imkanını tanımaktadır.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak vazgeçilmezimizdir

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Emlak ilanlarınız için bizimle iletişime geçin

Hızlı ve güvenli emlak ilanlarınızın yönetimini gerçekletirelim